Naprawa wtryskiwaczy

Siedzibą rodzinnej firmy „Diesel service” od 1948 roku jest Poznań. Posiadamy doskonałe warunki do naprawy zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Specjalizujemy się w naprawie pomp wtryskowych – rzędowych i rotacyjnych oraz naprawą wtryskiwaczy. Wysokie wymagania, dotyczące układów wtryskiwaczy, skutkują koniecznością ciągłego redukowania spalin do atmosfery, zmniejszającym się zużyciem paliwa, a także przez wymóg obniżenia hałasu, jaki generują silniki wysokoprężne. Stosując najnowsze rozwiązania, jesteśmy w stanie spełnić obowiązujące wymogi w pracy wtryskiwaczy, poprzez użycie układu Common Rail. Wtryskiwacze CR są ważnym elementem obwodu wysokiego ciśnienia, ale też elementem nietrwałym. Wysoka cena wymiany urządzeń w układzie CR, jest przyczyną popularności regeneracji wtrysków, które po naprawie nie różnią się od nowych. Naprawa wtrysków konieczna jest wówczas, gdy:

- następuje spadek mocy silnika
- trudności z jego odpaleniem
- samoczynne gaśniecie
- nadmierne zużycie paliwa
- wycieki oleju napędowego
- pojawia się dym z rury wydechowej
- samoczynnie zapalają się kontrolki

Regeneracja wtrysków

Silnik diesel ze sprawnym układem CR uruchamia się bez żadnych kłopotów. Warto podkreślić, że w naprawie wtryskiwaczy, najważniejsza jest diagnoza. Nasza firma dokonuje profesjonalnej diagnozy stanu wszystkich urządzeń i zajmuje się usunięciem usterek. Prawidłowa regeneracja wtrysków sprawi, że przywrócone zostaną parametry fabryczne. Firma „Diesel service” dysponuje specjalistycznym i precyzyjnym sprzętem. Doświadczeni pracownicy zapewniają najwyższą jakość usług, w sposób fachowy przeprowadzając wszystkie etapy naprawy wtryskiwaczy:

- ustalenie konieczności naprawy wtrysków
- demontaż układu i sprawdzenie pod mikroskopem cyfrowym uszkodzonych wtrysków oraz sprawdzenie szczelności podzespołu
- użycie myjek ultradźwiękowych do czyszczenia wtrysków, a następnie dokładne ich wysuszenie
- regeneracja wtrysków i ponowne złożenie całości z użyciem specjalistycznych narzędzi
- naprawa wtrysków kończy się sprawdzeniem ich stanu po dokonaniu regeneracji.

Firma „Diesel service” mieszcząca się w Poznaniu, gwarantuje swoim klientom szeroką ofertę usług i profesjonalne wykonanie wszystkich zadań, za konkurencyjne stawki.